Series
Ratings
39
The PacificRated ★ 3.5
PSYCHO-PASSRated ★ 3.0- 이케부쿠로 웨스트 게이트 파크 - 스프의 회Rated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Battlestar Galactica Season 3Rated ★ 4.0
Battlestar Galactica Season 4Rated ★ 4.0
Battlestar Galactica Season 1Rated ★ 5.0
Battlestar Galactica Season 2Rated ★ 4.0
HeroesRated ★ 4.0
House of CardsRated ★ 5.0- The Lost RoomRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 5.0
Friends Season 2Rated ★ 5.0
SandglassRated ★ 5.0
Alone in LoveRated ★ 5.0
Worlds WithinRated ★ 5.0- The Final MatchRated ★ 5.0
- The Path to GloryRated ★ 4.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.0
Ruler of Your Own WorldRated ★ 5.0