Titles you rated
Hide and SeekRated ★ 5.0
RED 2Rated ★ 4.0
Starship TroopersRated ★ 4.0
Rush HourRated ★ 3.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Pacific RimRated ★ 2.0
Step Up RevolutionRated ★ 2.0
Men in BlackRated ★ 3.0
2 Fast 2 FuriousRated ★ 3.0
Dawn of the DeadRated ★ 5.0
Love ActuallyRated ★ 4.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 3.0
The NotebookRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 5.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.0
300Rated ★ 5.0