Titles you rated
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 4.0
Men in Black 3Rated ★ 3.0
X-Men: First ClassRated ★ 3.0
Fantastic FourRated ★ 3.0
TwilightRated ★ 3.0
Live Free or Die HardRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0
SkyfallRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0
District 9Rated ★ 5.0
Jackass Number TwoRated ★ 5.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 3.0
FrozenRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 4.0
Sherlock HolmesRated ★ 3.0
JumperRated ★ 3.0
TakenRated ★ 4.0