Movies
Ratings
678
Nothing SeriousRated ★ 0.5
Triangle of SadnessRated ★ 2.5
The Pig, the Snake and the PigeonRated ★ 1.0
The HoldoversRated ★ 3.5
BabylonRated ★ 4.0
RomaRated ★ 5.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
John WickRated ★ 0.5
ExhumaRated ★ 1.0
R-PointRated ★ 0.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
VeteranRated ★ 3.0
The First Slam DunkRated ★ 4.5
CasinoRated ★ 4.5
The HandmaidenRated ★ 4.5
Good TimeRated ★ 1.5
Blue ValentineRated ★ 4.0
CollateralRated ★ 2.5
Carlito's WayRated ★ 4.5
FailanRated ★ 3.5