Titles you rated
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.5
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 5.0
MoneyballRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
I, The ExecutionerRated ★ 2.0
Don't Look UpRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.5
Alien: RomulusRated ★ 4.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
TenetRated ★ 3.5
The Boy and the HeronRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 4.0
Asteroid CityRated ★ 4.0
Billy ElliotRated ★ 3.5
Rain ManRated ★ 4.0
Jerry MaguireRated ★ 4.5
The Last SamuraiRated ★ 3.0
CollateralRated ★ 4.0