Series
Ratings
36
I'm Taking the Day OffRated ★ 4.5
Into the NightRated ★ 3.5
WeedsRated ★ 4.0
WeedsRated ★ 4.0
Band of BrothersRated ★ 5.0- Dirty Sexy MoneyRated ★ 3.0
- Dirty Sexy MoneyRated ★ 3.0
When the Camellia BloomsRated ★ 3.5
Cowboy BebopRated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.5
My MisterRated ★ 4.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0- The ClubhouseRated ★ 4.0
The Last DanceRated ★ 4.5
Manhattan Love StoryRated ★ 5.0
Ikebukuro West Gate ParkRated ★ 4.0
Saving My Stupid YouthRated ★ 4.5
Kisarazu Cat's EyeRated ★ 3.5
Love ShuffleRated ★ 3.0- 太陽と海の教室Rated ★ 3.5