Movies
Ratings
168
xXxRated ★ 5.0
R-PointRated ★ 1.0
Nodame Cantabile: The Movie IRated ★ 4.0
Ace Ventura: Pet DetectiveRated ★ 5.0
Journey to the Center of the EarthRated ★ 4.0
Hellboy II: The Golden ArmyRated ★ 4.0
Wallace & Gromit: The Best of Aardman AnimationRated ★ 5.0
The HostRated ★ 5.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 5.0
Whisper of the HeartRated ★ 5.0
In TimeRated ★ 5.0
TarzanRated ★ 4.0
Back to the Future Part IIIRated ★ 5.0
Alvin and the ChipmunksRated ★ 4.0
MatildaRated ★ 4.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
The Secret World of ArriettyRated ★ 3.0
Crying Out Love in the Center of the WorldRated ★ 5.0
Blade IIRated ★ 4.0
OrphanRated ★ 5.0