Movies
Ratings
864
Shutter IslandRated ★ 4.0
CanolaRated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 4.5
The Florida ProjectRated ★ 4.0
The Suicide SquadRated ★ 3.0
On the LineRated ★ 2.5
The King's ManRated ★ 2.0
AlienoidRated ★ 2.5
NopeRated ★ 3.0
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 2.5
DecibelRated ★ 1.0
The Night OwlRated ★ 3.0- HeroRated ★ 2.0
The FabelmansRated ★ 5.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 3.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 2.0
ElementalRated ★ 4.0
Beau Is AfraidRated ★ 3.0
BarbieRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 4.0