Titles you rated
- Mother GamesRated ★ 3.0
Mr. BeanRated ★ 4.0- 다큐프라임 - 자본주의Rated ★ 4.0
Sex and the City Season 1Rated ★ 3.0
Nodame CantabileRated ★ 2.5
SpartacusRated ★ 3.0
Behind the White TowerRated ★ 3.5
Songgot: The PiercerRated ★ 3.5
The RebelRated ★ 3.0
Game of ThronesRated ★ 3.5
High KickRated ★ 3.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 3.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 3.5
- 다큐프라임 - 커뮤니케이션의 힘Rated ★ 3.0
The NewsroomRated ★ 4.0- Solitary Gourmet SPRated ★ 3.0
Band of BrothersRated ★ 4.0