Titles you rated
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
HarmonyRated ★ 4.0
OnceRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
The King's SpeechRated ★ 4.0
Nameless GangsterRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 5.0
HauntersRated ★ 4.0
The PianistRated ★ 5.0
All About My WifeRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
Cracked Eggs and NoodlesRated ★ 4.0
As OneRated ★ 3.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 4.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 2.0
A Bittersweet LifeRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 3.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 5.0