Movies
Ratings
200
The Fault in Our StarsRated ★ 3.0
The ImpossibleRated ★ 3.5
The Mortal Instruments: City of BonesRated ★ 2.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0- D-WarRated ★ 3.5
TriangleRated ★ 3.5
Paranormal ActivityRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
JunoRated ★ 3.5
10 Things I Hate About YouRated ★ 4.0
In TimeRated ★ 3.5
The Day the Earth Stood StillRated ★ 3.0
Robin HoodRated ★ 3.5
Samurai X: Trust & Betrayal (Rurouni Kenshin)Rated ★ 3.5
Hello, SchoolgirlRated ★ 3.5
The Righteous ThiefRated ★ 3.0
Iron ManRated ★ 3.5
ArahanRated ★ 4.0
The IncrediblesRated ★ 3.5
Blades of BloodRated ★ 4.0