Movies
Ratings
76
Something's Gotta GiveRated ★ 5.0
Good Luck ChuckRated ★ 5.0
My Boyfriend Is Type BRated ★ 3.0
The Prince & MeRated ★ 5.0
Marriage BlueRated ★ 5.0
The Nanny DiariesRated ★ 5.0
A Cinderella StoryRated ★ 5.0
Just MarriedRated ★ 4.0
No Strings AttachedRated ★ 4.0
You Are My PetRated ★ 5.0
Penny PinchersRated ★ 4.0
Legally Blonde 2: Red, White & BlondeRated ★ 5.0
The Ugly TruthRated ★ 5.0
Confessions of a ShopaholicRated ★ 5.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 5.0
What a Girl WantsRated ★ 5.0
The Beast And The BeautyRated ★ 3.0
The Girl Next DoorRated ★ 5.0
Easy ARated ★ 5.0
High School MusicalRated ★ 5.0