Titles you rated
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 5.0
Bicentennial ManRated ★ 5.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 5.0
Sister ActRated ★ 5.0
Man on the EdgeRated ★ 4.0
Fast & FuriousRated ★ 5.0
Fast & Furious 6Rated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
Fast FiveRated ★ 5.0
Heart is...Rated ★ 2.0
Taken 2Rated ★ 5.0
Killer ToonRated ★ 5.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 5.0
Love 911Rated ★ 5.0
The Descent: Part 2Rated ★ 1.0
The Day After TomorrowRated ★ 5.0
The Fast and the FuriousRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0