Titles you rated
FantasiaRated ★ 4.0
SpotlightRated ★ 5.0
The RevenantRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 5.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 4.0
Midnight DinerRated ★ 3.5
R.I.P.D.Rated ★ 3.5
The SmurfsRated ★ 3.0
CatwomanRated ★ 3.0- Casper's Haunted ChristmasRated ★ 3.0
Tales of the NightRated ★ 3.5
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 4.5
Despicable MeRated ★ 4.0
Despicable Me 2Rated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 4.5
ZootopiaRated ★ 5.0
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 4.0
The InternRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 4.0