Titles you rated
The Sixth SenseRated ★ 4.0
Jurassic ParkRated ★ 3.0
SpringtimeRated ★ 3.0
A Werewolf BoyRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.0
Real SteelRated ★ 2.0
Finding NemoRated ★ 2.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
How to Train Your DragonRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
The Butterfly EffectRated ★ 2.0
Spider-ManRated ★ 5.0
RatatouilleRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 5.0
Fast & Furious 6Rated ★ 4.0