Movies
Ratings
383
Ghost RiderRated ★ 3.0
Green LanternRated ★ 3.0
Olympus Has FallenRated ★ 5.0
CatwomanRated ★ 3.0
HannaRated ★ 1.0
YamakasiRated ★ 5.0
Abraham Lincoln: Vampire HunterRated ★ 3.0
The GreyRated ★ 3.0
RoboCop 2Rated ★ 1.0
New Police StoryRated ★ 5.0
UnstoppableRated ★ 4.0
Demolition ManRated ★ 3.0
Non-StopRated ★ 5.0
Legend of the Fist: The Return of Chen ZhenRated ★ 5.0
The MechanicRated ★ 5.0
Lara Croft Tomb Raider: The Cradle of LifeRated ★ 3.0
The Fast and the Furious 3Rated ★ 5.0
The Three MusketeersRated ★ 5.0
R2B: Return to BaseRated ★ 3.0
Crank: High VoltageRated ★ 5.0