Movies
Ratings
345
MouseHuntRated ★ 4.0
Child's Play 2Rated ★ 4.0
The DepartedRated ★ 4.0
Rear WindowRated ★ 5.0
The KingdomRated ★ 3.0
A Dirty CarnivalRated ★ 5.0
Death ProofRated ★ 4.0
PandorumRated ★ 3.0
A History of ViolenceRated ★ 3.0
Enemy at the GatesRated ★ 4.0
How to Use Guys with Secret TipsRated ★ 4.0
Resident Evil: RetributionRated ★ 3.0
Miss ConspiratorRated ★ 2.0
Jack the Giant SlayerRated ★ 4.0
The Yellow SeaRated ★ 5.0
Wrath of the TitansRated ★ 4.0
Journey 2: The Mysterious IslandRated ★ 3.0
Warm BodiesRated ★ 4.0
The ScentRated ★ 3.0
The Last GodfatherRated ★ 3.0