Titles you rated
Taxi DriverRated ★ 3.5
Kaiju No. 8 Season 2Rated ★ 3.5
Chainsaw ManRated ★ 3.5
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.0
Low LifeRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
KarmaRated ★ 3.5- DoubtRated ★ 3.5
- JeongnyeonRated ★ 3.0
- The FrogRated ★ 3.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
3 Body ProblemRated ★ 3.5
Kaiju No. 8Rated ★ 3.5
House of the Dragon Season 1Rated ★ 3.0
Parasyte: The GreyRated ★ 3.0
Relying on Heaven to Slaughter DragonsRated ★ 3.5
Gyeongseong Creature Season 1Rated ★ 3.0
Goryeo-Khitan WarRated ★ 2.5
Ahsoka Season 1Rated ★ 3.0