Series
Ratings
15
Master's SunRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 4.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 3.5
Oh My VenusRated ★ 4.5
SignalRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 4.5
On AirRated ★ 4.5
Secret GardenRated ★ 4.0
The Great King, SejongRated ★ 5.0
God's QuizRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
BrainRated ★ 4.5