Titles you rated
Assassination ClassroomRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 4Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 2Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 5.0
Black MirrorRated ★ 5.0
HeroesRated ★ 4.5
HeroesRated ★ 5.0
HeroesRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 5.0
DexterRated ★ 5.0
DexterRated ★ 5.0
DexterRated ★ 5.0
DexterRated ★ 5.0
DexterRated ★ 5.0- DexterRated ★ 5.0
SupernaturalRated ★ 4.0
HouseRated ★ 4.0- The Lost RoomRated ★ 4.5