Movies
Ratings
35
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
SpeedRated ★ 4.0
Public EnemyRated ★ 4.0
Men in BlackRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 4.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 4.0
A Dirty CarnivalRated ★ 3.0
American PsychoRated ★ 4.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 5.0
Batman BeginsRated ★ 5.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
The Incredible HulkRated ★ 3.0
Cold EyesRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
Django UnchainedRated ★ 5.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 5.0
TransformersRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
The Sixth SenseRated ★ 5.0