Titles you rated
InterstellarRated ★ 5.0
As OneRated ★ 3.5
Kick-AssRated ★ 5.0
TedRated ★ 3.0
G-ForceRated ★ 4.0
I Am Number FourRated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 4.0
Cyrano AgencyRated ★ 2.5
Mirror MirrorRated ★ 2.5
ElysiumRated ★ 3.0
PapermanRated ★ 5.0
L: Change the WorldRated ★ 2.0
Hoodwinked Too! Hood VS. EvilRated ★ 0.5
Legend of the Guardians: The Owls of Ga'HooleRated ★ 3.5
Man in LoveRated ★ 5.0
KnowingRated ★ 4.0
Ju-on: The Beginning of the EndRated ★ 1.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 4.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 4.0