Titles you rated
The Man Standing NextRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 3.5
Legally Blonde 2: Red, White & BlondeRated ★ 3.0- Mr. Gam's VictoryRated ★ 3.0
The Spy Gone NorthRated ★ 3.5
Two CopsRated ★ 3.5
Private EyeRated ★ 2.5
White House DownRated ★ 1.5
Mission: Impossible IIRated ★ 4.0
Maze Runner: The Death CureRated ★ 3.5
The Dark Knight RisesRated ★ 3.0
AquamanRated ★ 3.5
Murder, Take OneRated ★ 3.0
Midnight RunnersRated ★ 3.0
Planet of the ApesRated ★ 3.5
CarsRated ★ 3.0
Deep Blue SeaRated ★ 3.0
The KingRated ★ 4.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 4.5