Movies
Ratings
126
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 3.0
AliensRated ★ 3.0
Evangelion: 1.0: You Are (Not) AloneRated ★ 5.0
Blade RunnerRated ★ 3.0
TransformersRated ★ 5.0
Ocean's TwelveRated ★ 5.0
AlienRated ★ 3.0
Stormy NightRated ★ 4.0
Evangelion: 3.0 You Can (Not) RedoRated ★ 5.0
Yes ManRated ★ 4.0
The CoreRated ★ 5.0
Cool RunningsRated ★ 5.0
Bring It OnRated ★ 4.0
ShrekRated ★ 3.0
Neon Genesis Evangelion: Death & RebirthRated ★ 5.0
RED 2Rated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0
WantedRated ★ 5.0
Bruce AlmightyRated ★ 5.0
Ocean's ThirteenRated ★ 5.0