Titles you rated
Men in Black 3Rated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.0
AlwaysRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.0
The TowerRated ★ 3.0
FrozenRated ★ 5.0
The Cat ReturnsRated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 4.0
The Spy: Undercover OperationRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 5.0
Love 911Rated ★ 3.0
TangledRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 4.0
The Sound of MusicRated ★ 3.0
PonyoRated ★ 2.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 2.0
SecretRated ★ 3.0