Titles you rated
300Rated ★ 5.0
ContactRated ★ 4.0
Ocean's ElevenRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 2.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 5.0
Infernal AffairsRated ★ 5.0
The PianistRated ★ 5.0
Never Back DownRated ★ 3.0
FrozenRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
Bicentennial ManRated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 3.0
HopeRated ★ 5.0- The CureRated ★ 5.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 1.0
A Good Day to Die HardRated ★ 4.0
The TowerRated ★ 3.0
DittoRated ★ 4.0
The HolidayRated ★ 4.0