Titles you rated
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0
Our BluesRated ★ 4.0
The Good DetectiveRated ★ 3.5
My Liberation DiaryRated ★ 5.0
D.P.Rated ★ 3.5
Beyond EvilRated ★ 5.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.5
AnnaRated ★ 4.0
The Little Drummer GirlRated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 5.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 4.5
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 4.5
Be MelodramaticRated ★ 5.0
Partners for JusticeRated ★ 4.0
Joker GameRated ★ 4.0
Hozuki's CoolheadednessRated ★ 5.0
BORDERRated ★ 4.0
Sleepeeer Hit!Rated ★ 5.0
We Married as a Job!Rated ★ 4.0
UnnaturalRated ★ 4.5