Titles you rated
Good NewsRated ★ 4.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
The MatchRated ★ 3.0
Venom: The Last DanceRated ★ 1.5
Like Father, Like SonRated ★ 3.5
Her Love Boils BathwaterRated ★ 2.0
Totto-chan: The Little Girl at the WindowRated ★ 4.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 4.0
Moonrise KingdomRated ★ 4.0
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5
Bleak NightRated ★ 4.0
MaggieRated ★ 3.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.5
The RoundupRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
DuneRated ★ 4.0
WonkaRated ★ 3.5