Titles you rated
Diary of a ChambermaidRated ★ 1.0
Under the SunRated ★ 2.5
Scarlet InnocenceRated ★ 1.5
Before MidnightRated ★ 4.5
Henri HenriRated ★ 3.5
Frozen FeverRated ★ 5.0
LavaRated ★ 5.0
CanolaRated ★ 4.0
The Chronicles of EvilRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 5.0
The Age of ShadowsRated ★ 4.5
LUCK KEYRated ★ 5.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
The Last PrincessRated ★ 4.0
The World of KanakoRated ★ 3.5
Midnight DinerRated ★ 4.5
The Jungle BookRated ★ 5.0
The WailingRated ★ 4.5
Marie's StoryRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 5.0