Movies
Ratings
441
La La LandRated ★ 4.5
Doctor StrangeRated ★ 4.0
Sing StreetRated ★ 3.0
Our TimesRated ★ 4.5
Cyrano AgencyRated ★ 3.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 2.5
City LightsRated ★ 5.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
From Up on Poppy HillRated ★ 2.5
To Rome with LoveRated ★ 3.5
Magic in the MoonlightRated ★ 4.0
BoyhoodRated ★ 4.0
Cinema ParadisoRated ★ 5.0
Bridge of SpiesRated ★ 3.0
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 3.0
Midnight DinerRated ★ 3.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0
AtonementRated ★ 2.5
Whisper of the HeartRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 3.5