Movies
Ratings
113
HellboyRated ★ 5.0
A LoveRated ★ 5.0
Confession of MurderRated ★ 5.0
BlitzRated ★ 5.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 5.0
WarriorRated ★ 5.0
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 3.0
ActressesRated ★ 3.0
Terminator SalvationRated ★ 5.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 5.0
ShooterRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 3.0
The DescentRated ★ 3.0
SPL: Kill ZoneRated ★ 5.0
The Show Must Go OnRated ★ 5.0
Copying BeethovenRated ★ 5.0
I Am LegendRated ★ 4.0
LooperRated ★ 5.0