Titles you rated
Weathering With YouRated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
Black WidowRated ★ 3.5
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 4.0
CruellaRated ★ 4.0- The ScamRated ★ 3.5
Frozen IIRated ★ 4.0
JokerRated ★ 4.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 2.0
ExitRated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 5.0
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Captain MarvelRated ★ 3.0
Mary Poppins ReturnsRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 3.5
Alita: Battle AngelRated ★ 3.5
BumblebeeRated ★ 3.5
AquamanRated ★ 3.5
The Nutcracker and the Four RealmsRated ★ 3.0