Series
Ratings
13
That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 3.5
Kaguya-sama: Love is WarRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
All InRated ★ 4.0
Beethoven VirusRated ★ 4.5
Jeong Do JeonRated ★ 5.0
Money's WarfareRated ★ 4.5
SlayersRated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 1.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5
Code Geass: Lelouch of the Rebellion R2Rated ★ 4.5
Code Geass: Lelouch of the RebellionRated ★ 4.5
Tomorrow's CantabileRated ★ 3.0