Titles you rated
Jujutsu KaisenRated ★ 5.0
The Promised NeverlandRated ★ 5.0
Ouran High School Host ClubRated ★ 5.0
Demon SlayerRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
ChernobylRated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
My Love Story!!Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0
Ghost StoriesRated ★ 4.5