Titles you rated
Waikiki BrothersRated ★ 4.0
Kung Fu HustleRated ★ 4.0
Star Wars: Episode IV - A New HopeRated ★ 4.0
In the Mood for LoveRated ★ 4.0
Project A Part IIRated ★ 3.0
The Bone CollectorRated ★ 3.0
RockyRated ★ 4.0
Midnight CowboyRated ★ 4.0
Before MidnightRated ★ 4.0
La maison de HimikoRated ★ 4.0
Crimson TideRated ★ 3.0
Beneath the Planet of the ApesRated ★ 4.0
The Hitchhiker's Guide to the GalaxyRated ★ 5.0
My Name Is KhanRated ★ 5.0
Minority ReportRated ★ 4.0
Star Wars: Episode VI - Return of the JediRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 3.0
OldboyRated ★ 4.0
The Silence of the LambsRated ★ 5.0
Infernal AffairsRated ★ 5.0