Series
Ratings
20
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 4.0
IRISRated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 4.0
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Love Playlist Season 2Rated ★ 5.0
Love Playlist Season 1Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Master of StudyRated ★ 3.5
LostRated ★ 5.0
MisfitsRated ★ 4.5
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 4Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 5.0
Grey's AnatomyRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0- わが家の歴史Rated ★ 3.0