Titles you rated
Summer WarsRated ★ 4.0
ChefRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: The Adult Empire Strikes BackRated ★ 5.0
AssassinationRated ★ 4.5
The MartianRated ★ 5.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 3.5
The ChaserRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 4.5
LeonRated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
Captain America: Civil WarRated ★ 5.0
ZootopiaRated ★ 5.0
Lifting King KongRated ★ 2.5
TwentyRated ★ 3.0
Big Hero 6Rated ★ 4.5
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 3.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 5.0
The Fault in Our StarsRated ★ 5.0