Series
Ratings
149
Another Miss OhRated ★ 5.0
Cheese in the TrapRated ★ 0.5
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 3.0
Oh My GhostRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 2.0
SignalRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
EntertainerRated ★ 2.5
Lovers in ParisRated ★ 3.0
Secret LoveRated ★ 5.0
Jeon Woo ChiRated ★ 3.0
Ballad of Seo-dongRated ★ 3.0
My Rosy LifeRated ★ 4.0
Wang's FamilyRated ★ 4.5- Please Marry MeRated ★ 3.0
- Hometown Over the Hill Season 2Rated ★ 3.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
Invincible Lee Pyung KangRated ★ 3.0
Heaven & EarthRated ★ 3.5