Movies
Ratings
50
The MummyRated ★ 3.5
JumanjiRated ★ 5.0
HauntersRated ★ 3.0
SnowpiercerRated ★ 5.0
Night at the MuseumRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 5.0
Men in BlackRated ★ 4.0
Secret ReunionRated ★ 5.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 5.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
Secretly, GreatlyRated ★ 5.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0
Ocean's ThirteenRated ★ 4.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 5.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 5.0
Sherlock HolmesRated ★ 4.0