Titles you rated
Killer ToonRated ★ 1.5
The DictatorRated ★ 2.0
Borat: Cultural Learnings of America for Make Benefit Glorious Nation of KazakhstanRated ★ 2.0
Shrek the ThirdRated ★ 4.5
RoboCopRated ★ 2.5
HarmonyRated ★ 4.5
This Means WarRated ★ 3.5
(500) Days of SummerRated ★ 5.0
A Hard DayRated ★ 5.0
Hoodwinked!Rated ★ 2.5
PunchRated ★ 3.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 5.0
PonyoRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 5.0
The Great GatsbyRated ★ 5.0
WALL-ERated ★ 5.0
DivergentRated ★ 3.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 5.0
Ice Age: Continental DriftRated ★ 4.5