Titles you rated
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.5
Genie, Make a WishRated ★ 4.0
Your HonorRated ★ 2.0
Good or Bad Dong JaeRated ★ 4.0- The History of UsRated ★ 2.5
The Number You Have DialedRated ★ 3.0
The DealRated ★ 3.5
Seasons of BlossomRated ★ 3.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.0
Lovestruck in the CityRated ★ 3.0
The TrunkRated ★ 3.0
Battle for HappinessRated ★ 3.5
Racket BoysRated ★ 4.0
Produce 48Rated ★ 3.5
Produce 101 Season 2Rated ★ 3.5
Produce 101Rated ★ 3.5- 신들린 연애Rated ★ 3.0
Idol Dictation Contest Season 1Rated ★ 4.0
Good GirlRated ★ 4.0
Crime TriviaRated ★ 3.5