Titles you rated
Killers of the Flower MoonRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.5
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 4.0
The FlashRated ★ 3.0
Indiana Jones and the Dial of DestinyRated ★ 3.5
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.5
Thor: Love and ThunderRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
Jurassic World: DominionRated ★ 2.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 4.0
The BatmanRated ★ 3.5
Frozen IIRated ★ 4.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.5
EternalsRated ★ 3.5
The MediumRated ★ 2.5
New WorldRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
Digimon AdventureRated ★ 4.0
Neon Genesis Evangelion: Death & RebirthRated ★ 4.5
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 3.5