Series
Ratings
39
Atlanta Season 2Rated ★ 4.0
Atlanta Season 1Rated ★ 4.0
InsatiableRated ★ 3.0
Sex and the City Season 4Rated ★ 4.0
Sex and the City Season 3Rated ★ 4.5
Sex and the City Season 2Rated ★ 4.5
Sex and the City Season 1Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 7Rated ★ 3.5
The Walking DeadRated ★ 3.5
The Walking Dead Season 5Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 4Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.5
Modern FamilyRated ★ 2.5
Modern FamilyRated ★ 3.0
Modern FamilyRated ★ 3.0
Modern FamilyRated ★ 3.5
Modern FamilyRated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 10Rated ★ 2.5