Titles you rated
Tree With Deep RootsRated ★ 3.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0- 다큐프라임 - 자본주의Rated ★ 2.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 0.5- Searching for the Full MoonRated ★ 1.0
My FamilyRated ★ 0.5- 다큐프라임 - 시험Rated ★ 2.0
Sgt. FrogRated ★ 0.5
Jewel in the PalaceRated ★ 0.5
Uncontrollably FondRated ★ 0.5
The Great King, SejongRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 2.0
Secret GardenRated ★ 0.5
Abnormal SummitRated ★ 2.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 1.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 1.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 0.5
The Big Bang Theory Season 10Rated ★ 2.0
The Big Bang Theory Season 8Rated ★ 2.0
The Big Bang Theory Season 9Rated ★ 2.0