Titles you rated
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 2.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Primal FearRated ★ 3.5
The Devil Wears PradaRated ★ 3.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
Hi.5Rated ★ 3.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.5
A Haunting in VeniceRated ★ 3.0
John Wick: Chapter 4Rated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
Secret(working title)Rated ★ 2.0
The FallRated ★ 4.0
The City of ViolenceRated ★ 3.5