Titles you rated
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 4.5
The Tiger: An Old Hunter's TaleRated ★ 3.0
LoganRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
Yes ManRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 2.5
Tidal WaveRated ★ 3.0
The HimalayasRated ★ 3.0
Annabelle: CreationRated ★ 0.5
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
12 Years a SlaveRated ★ 3.5
Operation ChromiteRated ★ 3.0
Midnight in ParisRated ★ 4.0
Law Abiding CitizenRated ★ 2.5
The Truman ShowRated ★ 3.5
The ClassicRated ★ 4.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 3.0
Secret ReunionRated ★ 3.5
MoneyballRated ★ 4.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 3.0