Movies
Ratings
33
Love ActuallyRated ★ 3.0
Toy StoryRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 3.0
Inside OutRated ★ 5.0
VeteranRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.0
Just My LuckRated ★ 3.0
HitchRated ★ 2.5
The InternRated ★ 5.0
Coyote UglyRated ★ 5.0
Night at the MuseumRated ★ 3.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
Cyrano AgencyRated ★ 2.0
The ThievesRated ★ 5.0
Ant-ManRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 4.5
FlippedRated ★ 5.0
HarmonyRated ★ 3.0