Titles you rated
Secret GardenRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 3.0
Warm and CozyRated ★ 2.0
Incomplete LifeRated ★ 3.5
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.0
Abnormal SummitRated ★ 2.0
You're BeautifulRated ★ 0.5
GoblinRated ★ 5.0
The LegendRated ★ 1.5
Famous PrincessesRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 4.0