Titles you rated
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5
Tokyo SwindlersRated ★ 2.0
3 Body ProblemRated ★ 3.5
Parasyte: The GreyRated ★ 3.0
Breaking BadRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 3.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
Loki Season 1Rated ★ 3.0
Loki Season 2Rated ★ 3.5
Sweet Home Season 2Rated ★ 1.0
One Piece Season 1Rated ★ 2.5
D.P. Season 2Rated ★ 3.0
Mask GirlRated ★ 3.5
Beef Season 1Rated ★ 3.5
Ōoku: The Inner ChambersRated ★ 3.0- Rumic Theater: Mermaid's ForestRated ★ 3.0
Busted! Season 3Rated ★ 2.5
Busted! Season 2Rated ★ 2.5
Busted! Season 1Rated ★ 2.5