Titles you rated
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.5
Abraham Lincoln: Vampire HunterRated ★ 2.5
MacheteRated ★ 3.5
The Transporter RefueledRated ★ 2.0
PlutoRated ★ 2.5
Spy KidsRated ★ 3.0
BestsellerRated ★ 2.5
Alien: ResurrectionRated ★ 3.0
GoosebumpsRated ★ 3.0
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 1.0
The Parent TrapRated ★ 3.5
The CoreRated ★ 3.0
The Fifth ElementRated ★ 3.5
LucyRated ★ 3.0
ThorRated ★ 3.5
MommyRated ★ 3.0
Maze Runner: The Death CureRated ★ 3.5
What Happened to MondayRated ★ 4.0
RashomonRated ★ 4.0
RayRated ★ 2.5